היום, יותר מתמיד, צריך מנהיגים כדי להתמודד עם אתגרים.

המשמעות שלנו, בחברת מחנאי וייס, באה לידי ביטוי באיתור וביכולת ‘להביא לשולחן’ את אותם מנהלים שינהיגו את החברה, את הפעילות או את השינוי. אנחנו נכנסים לעומק כדי להבין את החברה והצורך, ועובדים בצורה מתודולוגית אך עם ראייה עסקית ויצירתית, כדי להביא להתאמה מכסימלית בין המועמד.ת לארגון.

?למה אנחנו

חוסך זמן

חיפוש מתקדם

מועמדים איכותיים

מעל 20 שנות נסיון

כמה מהלקוחות שלנו

Executive Search

אנחנו מביאים מעל 20 שנות ניסיון בתחום ועובדים עם חברות גלובליות מהמובילות בארץ ובעולם על תפקידי ההנהלה שלהם, במגוון תחומים וטריטוריות.

טכנולוגיה

תוכנה, סייבר, אוטומוטיב, טלקום, אדטק, IOT, אינטרנט, רובוטיקה, AI, ML, סמיקונדקטורס קרא עוד

מדעי החיים

פארמה, מוצרים רפואיים, בריאות דיגיטלית, ביוטק, תזונה
קרא עוד

מוצרי צריכה

חברות צריכה, קמעונאות, טכנולוגיות מזון, טכנולוגיות צריכה וקמעונאות,CE, אופנה קרא עוד

תעשייה

אנרגיה, ביטחון, אוטומציה, טכנולוגיות אריזה, Big4, תעשיה 4.0, אוטומוטיב, אופנה, תיירות, מלכ"ר קרא עוד

קיימות

אנרגיה ירוקה, אנרגיה מתחדשת, ניהול יבולים, סביבה, תעשיות ירוקות, קלינט
קרא עוד

קרנות השקעה והון סיכון

קרנות השקעה, קרנות הון סיכון, Advisory Board
קרא עוד

הרשת הגלובאלית שלנו

כחברה גלובאלית אנו משתפים פעולה עם קבוצת ספנגלרפוקס – אקרמן

חברה גלובאלית בתחום ההדהנטינג. יחד, אנו מאתרים ומושכים את הטאלנטים הטובים ביותר לתפקידים מובילים במגוון תחומי התמחות, באירופה, אסיה, צפון ודרום אמריקה, האמירויות, וכמובן בישראל.

Locations:
אוסטרליה, בלגיה, ברזיל, קנדה, צ’ילה, סין, קולומביה, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונג קונג, הונגריה, הודו, אינדונזיה, אירלנד, האי מאן, ישראל, יפן, ליטא, לוקסמבורג, מקסיקו, פנמה, פרו, פולין, רומניה, רוסיה, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, שוויץ, תאילנד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארה”ב, וייטנאם

הנהלת החברה

לימור מחנאי – מנכ”ל

לימור היא מייסדת ומנכ”לית “מחנאי וייס בע”מ”. היא מביאה כ-20 שנות ניסיון של עבודה עם חברות גלובאליות מובילות בעולם, במגוון תחומים וטריטוריות.

לימור עבדה בתעשיית ההייטק מספר שנים, ואז בנתה את תחום ההייטק בחברת “ניקולסון אינטרנשיונל”, חברת Executive Search אירופאית, בישראל ואז בארה”ב. לאחר שחזרה לארץ, הקימה את חברת “מחנאי וייס” ב- 2005. החברה מבוססת על…

לאורה רמתי, ראש תחום פרויקטים – Executive Search

לאורה הצטרפה לחברת “מחנאי וייס” בפברואר 2015, כמנהלת תחום המחקר וצמחה לקחת אחריות על כל תחום ניהול פרויקטי ההדהנטינג בחברה בשנת 2020.

לאורה מביאה כ-20 שנות ניסיון בניהול מידע ותחקירנות. היא עבדה כ-9 שנים במכון היצוא כתחקירנית בתחומי תעשיה מגוונים, ומשנת 2008 נכנסה לתחום ההדהנטינג, בתפקידי תחקירנית וניהול מידע, בחברות ישראליות שונות. מאז כניסתה לחברת “מחנאי וייס” היא עובדת על פרויקטים בארץ ובחו”ל עבור לקוחותינו, ומובילה את הפרויקטים תוך…

לימור מחנאי
מנכ”ל

לימור היא מייסדת ומנכ”לית “מחנאי וייס בע”מ”. היא מביאה כ-20 שנות ניסיון של עבודה עם חברות גלובאליות מובילות בעולם, במגוון תחומים וטריטוריות, על התפקידים המורכבים והבכירים ביותר שלהן. 

לימור עבדה בתעשיית ההייטק מספר שנים, ואז בנתה את תחום ההייטק בחברת “ניקולסון אינטרנשיונל”, חברת Executive Search  אירופאית. ב”ניקולסון” הקימה וניהלה את התחום בישראל ואז ניהלה אותו בארה”ב. לאחר כמה שנים בחברת NICE Systems בארה”ב ושנתיים בסטארט-אפ בתחום Digital Health, היא חזרה לארץ והקימה את חברת “מחנאי וייס” ב- 2005. החברה מבוססת על מתודולוגיות עבודה והניסיון מהחברות שעבדה בהן ואיתן, ובשנים מאז הקמת החברה, לימור עובדת צמוד עם הנהלות ודירקטוריונים של חברות גלובאליות רבות, קרנות הון והשקעה, מועצות מנהלים, בישראל ובטריטוריות בינ”ל רבות אחרות.

לאורה רמתי
ראש תחום פרויקטים 
Executive Search

לאורה הצטרפה לחברת “מחנאי וייס” בפברואר 2015, כמנהלת תחום המחקר וצמחה לקחת אחריות על כל תחום ניהול פרויקטי ההדהנטינג בחברה בשנת 2020. לאורה מביאה כ-20 שנות ניסיון בניהול מידע ותחקירנות. היא עבדה כ-9 שנים במכון היצוא כתחקירנית בתחומי תעשיה מגוונים, ומשנת 2008 נכנסה לתחום ההדהנטינג, בתפקידי תחקירנית וניהול מידע, בחברות ישראליות שונות. מאז כניסתה לחברת “מחנאי וייס” היא עובדת על פרויקטים בארץ ובחו”ל עבור לקוחותינו, ומובילה את הפרויקטים תוך שימוש במתודולוגיות החברה ומתודות אג’יליות לניהול תהליך.

המלצות לקוחות

לאורך השנים הצגנו בהצלחה רבה מועמדים.ות מובילים לתפקידים בכירים במגוון תחומים וביבשות שונות. במחנאי וייס האחוז הגבוה ביותר של לקוחות חוזרים בתחומינו בישראל. אנו מלווים את החברות לאורך התפתחותן העסקי והארגונית בארץ ובעולם.

הנה כמה מהמלצות לקוחותינו לאורך השנים: